Версія для друку Версія для друку

120-річчю з всесвітньо відомого силача І.Ф. Фірцака (Кротона) присвячується

Особисто-командний чемпіонат серед ДЮСШ області серед юнаків та дівчат до 15 років проходив в с. Ільниця у спеціалізованому спортивному залі важкої атлетики.
В змаганнях взяли участь збірні спортивних шкіл Великого Березного, Виноградова, Сваляви, Ужгорода та Іршавської міської ДЮСШ і команд ЦП освіти, де тренером є майстер спорту Д.І. Шкарупа. До речі, команда Дмитра Івановича посіла ІІІ загальнокомандне місце.
Зі здобутком в три чемпіонівські звання вийшла трійка дівчат: Вікторія Довбар, Ангеліна Вензел, Аня Сюткіна. Володимир Барзун зайняв ІІ місце, Петро Біксей – ІІІ місце.
В команді Юрія Світлика (Іршавська міська ДЮСШ) срібну медаль виборов Богдан Лендєл.
21-22 вересня пройшов чемпіонат в с. Коритняни Ужгородського району. Серед юнаків та дівчат до 15 років чемпіонами області стали: дівчата – Вікторія Довбар, Ангеліна Вензел, Ганна Сюткіна.
Серед юнаків перемогу святкував вихованець Білківської школи Володимир Барзун. Він включений в основний склад збірної області і разом із Вікторією візьме участь у чемпіонаті України, який пройде в с. Поляна Свалявського району з 7 по 12 жовтня.
Залікові очки до скарбниці району дав Богдан Лендєл з Іршави, виконавши заліковий норматив І-го юнацького розряду.