Версія для друку Версія для друку

Основне кредо стоматолога-терапевта Наталії Горзов: «Дарувати людям гарну посмішку»

Уже більше 25 років знаюся із Наталією Миколаївною Горзов. Завжди в гарному настрої, добродушна, щира, привітна, коли б до неї не зайти. Дуже любить свою професію, бо до кожного пацієнта ставиться з відповідальністю і теплом.
Народилася Наталія Горзов 25 квітня 1964 року в Забайкальському краї, в місті Чіта. Після успішного закінчення середньої школи вирішила втілити мрію дитинства,стати стоматологом-терапевтом. Тому вступила до державного університету в м.Чіта на стоматологічний факультет. Вчилася відмінно. Тут зустріла свого майбутнього чоловіка, Степана Петровича Горзова, який після служби в рядах Радянської Армії,в Чіті, вступив теж в цей університет на стоматологічний факультет.
«Ось так -, каже Наталія Горзов, - поряд з навчанням вирішила і свою життєву долю. Закохалася і вийшла заміж за найкращого студента – українця Степана Горзова. Тут, в місті Чіта, народився наш син Семен Горзов».
Після закінчення вишу були направлені на роботу в Закарпаття. З 1989 року почали разом працювати в Іршавській райстоматологічній поліклініці. І ось уже 30 років пліч-о-пліч працюють на одному місці.
Син Семен, разом з дружиною Віталією, працюють в УжНУ на кафедрі дитячої стоматології. «Дуже тішуся та люблю своїх онуків – Маю та Ельдара», - з ніжністю говорить Наталія.
Наталія за характером дуже позитивна жінка. Свою роботу виконує бездоганно, тому до неї завжди велика черга. Щоб потрапити саме до неї, пацієнти домовляються заздалегідь. Хто б до неї не звернувся завжди залишається задоволеним. Вона не тільки лікує, але і дає корисні поради, щоб запобігти захворюванню зубів. Каже: « Як правило, люди думають про власне здоров’я в останню чергу, бо на нашу думку, у нас й без того дуже багато невідкладних справ. Сподіваємось, що зубний біль «сам пройде». Терпіти біль не варто, бо він псує нам життя. Завантажені повсякденними справами та турботами, стаємо дратівливими та незібраними. Все «валиться» з рук. Тривалий зубний біль може призвести до інших проблем зі здоров’ям. Тому краще відвідати лікаря, встановити причину болі і ліквідувати. А вже потім робити всі невідкладні справи».
Справжніми лікарями - стоматологами стають люди, які вміють співпереживати, в яких відчуття самопожертви, чесно виконують свій обов’язок, віддають себе сповна. Роботу стоматолога кожен може побачити і оцінити: якісна робота чи «халтура».
Наталії Миколаївні люди довіряють, бо робить свою роботу відповідально і красиво. Вона вміє створювати гарну, здорову, сонячну посмішку.
25 квітня Наталії Миколаївні виповнюється 55. Вона якраз на бистрині життя. Бажаю їй від імені всіх пацієнтів міцного здоров’я , миру, успіхів у цій нелегкій і необхідній професії . Хай збудуться всі заповітні мрії. Затишку та тепла у вашому домі. Нехай праця на благо людей приносить задоволення і радість на всі прийдешні літа.

Наталія Шаленик,
с.Климовиця

Прокоментуй!

Ваш коментар