Версія для друку Версія для друку

Важка атлетика

Особиста командна першість серед юнаків та дівчат 2-3 березня відбулась в с. Підвиноградів Виноградівського району.
В змаганнях взяли участь дві команди району. Це Іршавська міська ДЮСШ, тренер Ю. В. Світлик та команда центру позашкільної освіти, тренер Д. І. Шкарупа, майстер спорту.
Здобутком спортивної школи стала Владислава Смирнова – 14 очок, Павло Чатий здобув 12 очок – ІІ місце. Залікові бали команді дали: Богдан Лендєл, Богдан Ганчич, Валентин Муска, Олександр Горзов, Михайло Гаджега.
В другій команді успіхів здобували Василина та Вікторія Довбарі – 14 і 12 очок відповідно. Чемпіонське звання здобули – Володимир Барзун – 14 очок, Роман Вензел – 9 очок.
Абсолютним переможцем з відмінним результатом став Павло Чатий, який підняв в ривку 75 кг, в поштовху – 100 кг.
Свої досягнення атлети присвячують 120 річниці з дня народження всесвітньо відомого силача І.Ф. Фірцака (Кротона).