Версія для друку Версія для друку

Першість району з важкої атлетики

Першість ДЮСШ «Колос» 10 лютого проведено в спеціалізованому залі важкої атлетики с. Ільниця з метою відбору до збірної команди району на обласні змагання серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років. Переможцями змагань стали: Юрій Советов, Артем Покрівчак, Микола Гребенщиков, Василь Ціранко, Володимир Советов, Павло Чатей, Василь Бажів. Серед дівчат перемогу святкували Вікторія Довбар, Владислава Смирнова, Аліна Романець.
Відмінний результат серед дівчат показала Владислава Смирнова: ривок – 32 кг, поштовх – 40 кг, сума двоборства – 72 кг. Серед юнаків до 15 років у ваговій категорії до 62 кг хороший результат показав Павло Чатей: ривок – 60 кг, поштовх – 75 кг, сума двоборства – 135 кг.
Відмінно відсудили змагання ільничани: майстер спорту Дмитро Галас, Іван Митровцій, Ігор Теличко.
Велику допомогу у проведенні турніру надав Ільницький сільський голова Василь Павлище.
Привітав атлетів Віталій Глушко – майстер спорту, чотириразовий чемпіон України, учасник двох європейських чемпіонатів, чемпіон Європи в командному заліку серед молоді до 23 років у м. Клайпеда.