Версія для друку Версія для друку

Здобутки іршавських важкоатлетів – вихованців ДЮСШ «Колос»

Найвагомішим здобутком є успішні виступи студентки Київського державного університету фізкультури і спорту Любові Шелельо, яка виграла універсіаду України з результатом у ривку 78 кг, поштовх 97 кг, сума 175 кг, що є нормативом майстра спорту у ваговій категорії до 75 кг. Любов Шелельо стала першою майстринею спорту в нашому районі. А у м. Миколаїв на чемпіонаті України серед юніорів Любов поспіль завоювала бронзу. Тренер чемпіонки – майстер спорту Дмитро Шкарупа. Також майстром спорту України з пауерліфтингу став випускник Львівського інституту фізичної культури Дмитро Галас.
Дмитро відмінно відсудив відкриту юнацьку першість з важкої атлетики серед юнаків та дівчат ДЮСШ «Колос», яка відбулася днями в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Перемоги у своїх вагових категоріях здобували Артем Покрівчак, Микола Гребенщиков, Петро Катринець, Богдан Сенюк, Мар’яна Петришинець, Владислава Смирнова, Володимир Советов, Станіслав Магурський, Василь Бажів, Павло Чатей, Євген Сілін та Василь Будера. У ролі Святого Миколая виступили міський голова Степан Бобик, депутат районної ради Петро Станко та Дмитро Галас. Переможці отримали медалі, грамоти, подарунки та почули на свою адресу новорічно-різдвяні привітання.