- Нове життя - http://nz-ir.com -

Громада. Децентралізація. Бібліотека.

27.06.2017 @ 6:08 am опубліковано у рубриці "Новини"

20 червня 2017 року представник Іршавської районної бібліотеки Кепша Олена Іванівна відвідала одноденний тренінг “Як писати про децентралізацію”, який відбувся у приміщенні Закарпатської обласної наукової бібліотеки, де в рамках проекту «Пульс» бібліотечні працівники краю створили прес-клуб, метою якого є інформування громади про хід адміністративної реформи в області.

Керівник проекту Любов Квасюк розповіла присутнім про переваги децентралізації на прикладах історій успіху вже сформованих ОТГ. А тренер проекту, керівник Хмельницького піар-офісу сучасних бібліотек Тамара Козицька, надала присутнім інформацію про те, як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації, залучити нову аудиторію, інформувати про процес децентралізації, так як одним з компонентів проекту, є підвищення обізнаності громадян щодо реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ.

Проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_3083 [1]

IMG_3079 [2]


Публікація роздрукована з Нове життя: http://nz-ir.com

URL публікації: http://nz-ir.com/2017/06/27/hromada-detsentralizatsiya-biblioteka/

Посилання у цій публікації:

[1] Зображення: http://nz-ir.com/wp-content/uploads/2017/06/IMG_30831.jpg

[2] Зображення: http://nz-ir.com/wp-content/uploads/2017/06/IMG_30791.jpg

© 2013 Нове життя. Всі права застережено.