- Нове життя - http://nz-ir.com -

ДЕЛЕГАЦІЯ РАЙОНУ ЗАВІТАЛА НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВВЕДЕННЯ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ З ЄС

26.06.2017 @ 9:38 am опубліковано у рубриці "Тема тижня"

11 червня Президент України Петро Порошенко  відвідав з робочим візитом Закарпаття. Глава держави разом з  президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяли участь у символічній церемонії на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.
На урочистому заході зібралися журналісти, посадовці, громадськість. На лінії західного кордону України побувала і делегація з Іршавського району на чолі з головою райдержадміністрації Олександром Горіним.
Петро Порошенко привітав українців з цією історичною подією. Подякував президенту Словацької Республіки за тверду підтримку територіальної цілісності, суверенітету, незалежності України та реформ, які вона реалізує. «Ми впевнені, що спільно з нашими надійними друзями й адвокатами України в Євросоюзі ми зможемо продовжувати наш шлях реформ, кардинальні європейські зміни нашої держави, наше повернення до Європи. В мене є всі підстави для того, щоб бути переконаним у цьому. Слава Європі! Слава Україні!» - зазначив Петро Олексійович.
Завершили офіційну частину спільним фото з молоддю України.

Прес-служба РДА.


Публікація роздрукована з Нове життя: http://nz-ir.com

URL публікації: http://nz-ir.com/2017/06/26/delehatsiya-rajonu-zavitala-na-urochystosti-z-nahody-vvedennya-bezvizovoho-rezhymu-z-es/

© 2013 Нове життя. Всі права застережено.