- Нове життя - http://nz-ir.com -

«ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА»

29.05.2017 @ 9:19 am опубліковано у рубриці "Новини"

Карту, вишиту казначеями з усіх територіальних органів Державної казначейської служби України та її центрального апарату на честь 25-ої річниці Незалежності України «Вишивана моя Україна» презентували у Іршавській райдержадміністрації.
Під час ознайомлення з полотном казначеї Іршавського району із захопленням обговорювали, з якою любов’ю та майстерністю покладений кожен стежок вишивки, якою багатою на візерунки є географія нашої держави.
Роздивляючись карту, бачимо, що казначеї краю, зображуючи Закарпаття, вишили сонце, проміння якого зігріває цю землю; герб Закарпаття – геральдичний щит, поділений на дві частини вертикальною лінією, ліва сторона якого являє собою чергування смуг жовтого та синього кольору, що символізують заможність краю і родючість його земель, а права сторона щита – зображення червоного ведмедя на сріблястому фоні. Знайшли своє відображення на карті ялини, а ще символ достатку, істини та задоволення: виноградна лоза та стигле гроно.
Колектив казначеїв району не вперше бере участь у цій всеукраїнській акції, що вже стала традиційною для кожного працівника цієї установи.

Наш кор.


Публікація роздрукована з Нове життя: http://nz-ir.com

URL публікації: http://nz-ir.com/2017/05/29/vyshyvana-moya-ukrajina/

© 2013 Нове життя. Всі права застережено.