Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

77_17

22 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови оргкомітету Івана Мошколи та керівника апарату РДА, заступника голови оргкомітету Олега Козенюка відбулося перше засідання організаційного комітету із проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у районній державній адміністрації.
Як зазначив  Іван Іванович, відповідно до розпорядження в.о. голови райдержадміністрації  №105 від 20.03.2017  «Про проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у районній державній адміністрації», утворено склад організаційного комітету з проведення конкурсу.
Крім того, затверджено положення про організаційний комітет та календарний план заходів із проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у райдержадміністрації.
На засіданні визначались із розподілом обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та членами організаційного комітету з проведення конкурсу. Нагадаємо, що визначатимуть державних службовців у номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
Наступне засідання проведено 30 березня, де здійснено відбір державних службовців  для участі у першому турі.
Нагадаємо, що метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Прес-служба РДА.

Прокоментуй!

Ваш коментар

*