Версія для друку Версія для друку

Творче відрядження

images (2)

Народний хор ветеранів, що працює при Іршавському будинку культури (керівник Оксана Сідор, концертмейстер Михайло Сай) завітав на святкування Дня Перемоги до відпочиваючих у санаторій «Боржава», що в селі Довге. Дискусія, яка триває стосовно святкування Дня Перемоги чи Дня пам’яті, ніяк не вплинула на святковий настрій людей. А відпочивають тут представники із різних куточків нашої України.
Організатор культурно-масової роботи в санаторії пані Надія Гринюк привітно зустріла мистецький колектив. У святково прибраному фойє під музичний супровід народний хор ветеранів виступив із піснями воєнних років: «Не стареют душой ветераны», «Пісня про Дніпро», «Катюша», а також «О, Боже, спаси і помилуй» та інші. Виконання пісень надихнуло слухачів на спогади. Відпочиваюча із Кривого Рогу Інна Щербакова розповіла про свого дідуся - учасника Другої світової війни. А 11-річна внучка Ганна виконала танець «Зозуля». Майстерність виконання дівчинки, її пластичність рухів перевершили всі сподівання глядачів. Відпочиваючий пан В’ячеслав із Чернігова зіграв на баяні кілька пісень, що народжувались у роки війни, а мелодія вальсу усіх запросила до танцю.
Під керівництвом пані Надії Гринюк було організовано вшанування пам’яті загиблих воїнів із запаленням свічок.
Насамкінець усіх почастували солдатською кашею і сто грам фронтових. На завершення святкування хор ветеранів виконав «Многії літа» та «Христос Воскрес».

Марія Шпак,
Людмила Митровцій,
учасники хору

Прокоментуй!

Ваш коментар

*