Версія для друку Версія для друку

Покликані добро творити

Голова районної ради Віктор Симканинець та засновник ГО «Україна - наша Батьківщина» Михайло Менчук гостинно приймали 6 січня партнерів з Європи. Цей візит став продовженням акції «Промінчики надії», що охопив турботою найменших мешканців нашого району. Цього разу новорічні подарунки отримали діти з багатодітних сімей сіл Ільниці, Сільця, Приборжавського та Іршави.
Девізом програми стали слова голови волонтерської організації «Рейнджери” Роланда Канна: «Ми покликані творити добро, тому, що так робив Христос».
Віктор Симканинець розповів партнерам про наш район, успіхи та проблеми маленьких іршавчан. Разом із Станіславом Когуткою - директором ГО “Допомога сиротам” з Ужгорода, домовилися про продовження співпраці.
Веселі дітлахи та вдячні батьки поспішили додому зустрічати першу вечірню зірку, яка несе у кожну родину звістку про народження Спасителя Ісуса Христа. Шановні гості, зігріті посмішками маленьких закарпатців, повернулися у свої родини, щоб продовжувати творити добро. Тому, сподіваємось, що кожен небайдужий почне творити добро, бо так чинив Той, чиє народження ми святкуємо цього зимового вечора.
Наталія ГОЗДА.

Прокоментуй!

Ваш коментар

*