Версія для друку Версія для друку

Наша атлетична еліта

lehka-atletyka

1. Віталій Глушко – МС з важкої атлетики, чемпіон України серед молоді - ДЮСШ «Колос»
2. Ольга Павляк – КМС з шашок, срібний призер чемпіонату України серед юніорів – клуб «Вікторія»
3. Віталій Ковач – КМС з боксу, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків – ДЮСШ «Колос»
4. Дмитро Галас – МС з пауерліфтингу , 4 місце на чемпіонаті України - ДЮСШ «Колос»
5. Любов Шелельо – КМС з важкої атлетики, 4 місце на чемпіонаті України серед спортсменів ШВСМ - ДЮСШ «Колос»
6. Михайло Васько – ІІ р. з мотокросу, І місце на Кубку України серед юніорів – мотоклуб м. Іршава
7. Олександра Осійська – ІІ р. з велотуризму, І місце на дистанції «Тріал» чемпіонату України серед юніорів - райСЮТур.
8. Федір Пітра – ІІ р. з вело туризму, ІІІ місце «Фігурне водіння» чемпіонату України серед юніорів - райСЮТур
9. Петро Зовдун – ІІ р. з велотуризму, ІІІ місце на дистанції «Тріал» чемпіонату України серед юніорів - райСЮТур
10. Вадим Баран - ІІІ місце на Кубку України з гоздю-рю карате серед юніорів.
Кращі тренери:
Юрій Світлик –важка атлетика;
Іван Ковач - бокс;
Дмитро Шкарупа - важка атлетика;
Анатолій Вайда – шашки;
Ільгар Кулієв – дзюдо;
Іван Пирога – настільний теніс;
Іван Віраг – мотокрос;
Олександр Попп – волейбол;
Іван Кузьма – баскетбол (д);
Михайло Лях – футбол (д);
Сергій Білан – футбол;
В’ячеслав Шуста – футбол;
Олександр Осійський – велоспорт;
Віталій Бровдій – карате;
Еріка Почоменко – велотуризм;
Михайло Полянський - велотуризм.
Кращі команди:
1. ДЮФК «Сільце» 2001-2002 р.н. - 7 місце на Всеукраїнських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»; 2003-2004 р.н. - чемпіони області ДЮФЛ; 2005-2006 р.н. - срібні призери ДЮФЛ області.
2. ДЮФК «Бронька» 2001-2002, 2003-2004 р.н. - призери чемпіонату області ДЮФЛ
3. ДЮСШ баскетбол дівчата – чемпіони області серед ДЮСШ 1999 р.н.
4. ДЮСШ футбол дівчата – 2002 р.н., 1996-1999 р.н. – бронзові призери Кубку області «Золота осінь»
5. «Сокіл» волейбольна команда м. Іршава – срібні призери чемпіонату області І ліга
6. Мотоклуб м. Іршава – ІІІ загальнокомандне місце чемпіонату області
7. Шахово-шашковий клуб «Вікторія» - І місце у загальнокомандному заліку.
Кращі судді:
Михайло Райда, Михайло Лялюк, Віктор Магурський, Іван Попович, Іван Біров, Михайло Полончак, Володимир Жабур, Тарас Шопа - футбол.

Прокоментуй!

Ваш коментар

*