Версія для друку Версія для друку

ГАРНА ПЕРСПЕКТИВА ГЛУШКА

На чемпіонаті України з важкої атлетики майстер спорту з Іршави Віталій Глушко посів друге місце у віковій категорії до 62 кг результат -- у ривку 114 кг, поштовх 137кг, сума 251 кг, програвши лише 1 кг у сумі двоборства чемпіону України з Волині Богдану Токарю.

До речі, між атлетами боротьби на полотні так і не було. Річ у тім, що результат Віталія було зроблено, як перезалік попередніх змагань у зв’язку з тим, що юніори і молодь у листопаді візьмуть участь у чемпіонаті Європи на Кіпрі. Тобто, у цій заочній дуелі Богдан Токар покращив результат Глушка на 1 кг, сума 252 кг.

Змагання проводились у нововідкритому спортивному комплексі м. Городок Хмельницької області, побудованому на кошти президента Федерації з важкої атлетики України Гереги.

На початку жовтня в спеціалізованому залі важкої атлетики с. Ільниця пройшла традиційна відкрита першість між штангістами Хуста, Виноградова та Іршави, яку представляли спортсмени ДЮСШ «Колос». Такі змагання є традиційними серед  наших сусідніх районів, тому що не потребують серйозних затрат, а користь – підвищення спортивної майстерності.

Переможцями стали: іршавчани Владислав Ганчич та Наталія Паньканинець, серед юнаків переміг Олександр Онисько, срібними призерами стали Михайло Ільницький та Іван Онисько. З ільничан на п’ятдестал переможців піднімалися Вадим Король, Юрій Палош.

Цікавою була боротьба у ваговій категорії до 56 кг між виноградівцем В’ячеславом Любкою та осійчанином Іваном Магурським, які в сумі двоборства набрали 129 та 128 кг, і перемогу отримав гість змагання з Виноградова. В наступних вагових категоріях перемагали Василь Будера, Юрій Петрище, Ігор Роман та В’ячеслав Магурський. Всі вони принесли вагомий доробок у скарбницю Ільниці.

Окрасою турніру став виступ кандидата у майстри спорту Сергія Кротюка з Виноградова, котрий осилив в ривку 100 кг і в поштовху 120 кг. Абсолютним чемпіоном серед юнаків 1997 р.н. став Ігор Роман з Ільниці – 80 кг в ривку, 100 кг в поштовху. В сумі 180 кг.

Судили змагання старший суддя, майстер спорту Ірина Алексійчук (Виноградово) та секретар змагань – майстер спорту Василь Гайдук з Ільниці.

Спонсором змагань виступила Ільницька сільська рада та В.А. Симканинець.